Paydaşlarımız

Paydaşlarımız

Türk Kızılayı

Türkiye'nin farklı bölgelerinde gerçekleştirdiğimiz yardım projelerimizde, bizlere yardımcı olup destek veren en önemli kurum KIZILAY olmuştur. KIZILAY Türkiye'nin her köşesine yardımlarını götürmekle kalmayıp, dünyanın farklı kıtalarındaki mazlum ve ihtiyaç sahibi insanların da umudu olmaya devam etmektedir.
Eğitim Burslarımızda, Sofrada Ekmek projemizde KIZILAY'la beraber çalışmaktayız. Bu yardım faaliyetlerimizi KIZILAY gönüllüleri ile beraber yürütmekteyiz.

Hamilik Okulu Vakfı

Hamilik Okulu Vakfı, Selçuklu ve Osmanlı medeniyetlerindeki “Ahilik ve Esnaf/Meslek Teşkilatları”nın “ahlaki” ve “insani” değerlerini üniversitede öğrenim görmekte olan gençlere tanıtmak, farkındalıklarını arttırmak ve meslek hayatına sadece maddi değil, aynı zamanda manevi ve moral “değerler” ile de bakmalarını sağlayacak bir idraki kazandırmak gayesiyle, 2012 yılında kurulmuştur.
Çalışma aynı zamanda, sözü edilen “kadim değerler”in modern “meslek hayatı” içinde “güncellenmesi” arayışını da kapsamaktadır
2019 yılında Hamilik Okulu Vakfı önderliğinde Şırnak Cizre'ye gittik. Merkezinde insan olan ve kardeşleşme amacı güden faaliyetlerimiz ilk günden itibaren yöre halkının da destekleriyle gelişerek büyümeye devam diyor.
Eğitimde fırsat eşitliğini sağlamak bunun yanında ihtiyaç sahibi ailelere maddi destekte bulunmak ana çalışma hedeflerimizdir. Bu bağlamda bölgede yaşayan halkın da büyük teveccühlerini almaktayız. Bunun bir sonucu olarak da bölgedeki iş adamları da başlatmış olduğumuz bu hayır çalışmalarına destek olmaya başlamışlardır.
Bütün bu çalışmalar Hamilik Okulu Vakfı önderliğinde devam etmektedir.

İyiliğin, doğruluğun ve insanca yaşama hak ve onurunun; dil, din, ırk, coğrafya farkı gözetilmeksizin her zaman ve her yerde hâkim olmasına çalışıyoruz.

Hakkımızda

Bize Ulaşın

Şemsettin Günaltay Cd. Erenköy Mh. Mimoza Sk. No:1

Galeri

İyilik Olsun hareketi projeleri ve etkinliklerini görmek ve bizi daha yakından tanımak isterseniz göz atabilirsiniz.  

© Copyright 2023 by İyilikOlsunHareketi